FİRMANIZI İNTERNETE TAŞIYALIM

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

KURUMSAL WEB TASARIM


Web ajansı olarak sizler için şirketinizin karakteristik özelliklerini en iyi biçimde yansıtabileceğiniz Kurumsal Web Tasarım  hizmetimiz ile firmanıza en uygun olan teknolojileri kullanan web sitesi tasarımlarını sunmaktayız. İşletme web sitenizi sürekli güncel tutabileceğiniz şekilde yazan profesyonel ekibimiz sayesinde, içeriklerinizi sürekli yenileyebilirsiniz. Sitenize girecek kullanıcıların şirketiniz ile olan bağını kuvvetlendirmek adına yaptığımız analizler sayesinde, siteniz kullanıcıları tasarımsal olarak etkilemeyi hedefliyoruz. Ayrıca web tasarımımızın arka planında çalışan kaliteli web yazılımlarımızı da tamamen sizin firmanıza en olumlu katkıyı verecek şekilde kodluyoruz. Kurumsal web tasarım yaparken sizlerin isteklerini dikkate alıyoruz. Eğer, bizlerden dilediğiniz tasarımsal bir özellik veya vurgulamak istediğiniz bir nokta varsa, uzman tasarımcılarımız sayesinde, sizler için göze en hoş gelecek biçimde tasarımınızı ortaya çıkartıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım da Dikkat Ettiklerimiz

Kurumsal web tasarım işlerimizi yaparken, tasarımın şirketinizin marka değeri önüne geçmemesine dikkat ediyoruz. Bazı firmaların web siteleri oldukça yoğun renk ve oldukça yoğun dizaynda oluşturuldukları için dizayn marka logosunun bile önüne geçmektedir. Bizler bu süreçte en önemli olgunun kurumunuzun ismi olduğunu unutmadan hareket ediyoruz. Hedef kitlenizi araştırıp, her gün 100.000.000 kişiden fazla girişi olan bu dev ağ içerisinde en iyi konumu almanızı sağlayabiliriz. Kurumsal web tasarımı yaparken dikkat ettiğimiz noktaları sizler için listeledik;

  • İnternet bağlantısı olan her cihaz ile uyumlu kurumsal web sitesi oluşturmak. Özgün olarak yaptığımız dizaynlara bütün cihazlardan ulaşabilirsiniz. (Telefon, tablet, bilgisayar… gibi)
  • Tasarımsal olarak yaptığımız sitelerin firmanıza uygun olmasına dikkat ediyoruz. Örneklendirecek olursak, şirketiniz vergi işleri ile uğraşıyorsa, şirketinizin tasarımı vergiyle bağlantılı olacak şekilde hazırlanmalıdır.
  • Tamamen sorunsuz arka plan yazılımı. Web sitenizin görünmeyen ama web sitenizin sorunsuz işlemesini sağlayacak olan kısım olan arka planda yazdığımız kodlar sorunsuz bir biçimde çalışmalıdır. Bu sebeple tecrübeli ekip arkadaşlarımız titizlikle kodlama işlemi yaparak sorun oluşmadan, sorunu çözmeye yönelik çalışmalar ortaya koymaktadırlar.
  • Kurumsal web tasarım da en iyi sonucu almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet alarak firmanız için mantıklı ve doğru kararı verebilirsiniz.
  • Webajansı olarak sunduğumuz hizmet kalitesi sayesinde işletmenizin sitesi olabildiğince hızlı olacaktır. Hızın yanı sıra sizler için güvenilir ve sorunsuz sistemler de geliştiriyoruz.
  • Kolay erişilebilir tasarım sayesinde kullanıcılarınız aradıklarına rahatça ulaşabilir. Karmaşıklık ve kaosun yerini tasarımlarımızda sadelik ve şıklığa bırakabilirsiniz. Her hizmet veya her işlem için farklı sayfalar oluşturmanıza olanak tanıyan tasarımlarımız sayesinde eşsiz kullanım kalitesine tanıklık edeceksiniz.
  • SEO’ya uygun web tasarımları. Arama motoruna tam optimize Kurumsal web tasarım yapıyoruz. Yaptığımız tasarımlar sayesinde Google’da yerinizi alabilirsiniz.

Tasarımlarımız ile ilgili bilgi almak veya doğrudan tasarım sürecine geçmek için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Kurumsal Web Tasarım Markanıza Ne Katar?

Kurumuzun marka bilincini yansıtacak bir Kurumsal Web Tasarım hizmeti alarak  internet üzerinde firmanıza sayısız fayda sağlayabilirisiniz. Firmanızı ya da sunduğunuz hizmeti internette aratan müşterileriniz, etkili ve kolay bir şekilde markanızla tanışabilir. Kurumsal bir web tasarım firmanızı daha güvenilir ve tanınır kılacaktır. Kurumsal olarak internette olmanız size daha geniş bir müşteri portföyü sunacaktır. Webajansı ile yapacağınız özgün bir Kurumsal Web Tasarım firmanıza kurumsal bir imaj katacaktır. Bu sayede müşterilerinizde daha iyi bir imaj ve güven kazanacaksınız. Kurumsal web sitenize Webajansı’ nın sağladığı SEO çalışmalarıyla daha geniş kitlelerle firmanızı buluşturabilirsiniz. Başarılı bir web sitesiyle firmanızın kârlılığını daha fazla arttırabilirsiniz.

Etkili ve tanınabilir bir kurumsal web sitesi oluşturmak, web tasarım hizmetleri ve web sitesi geliştirme sürecinde 4 adım gerektirir. Bunları Basitce ele almak gerekirse;

Fikir ve Araştırma Aşaması

Bu adımda neyi başarmak istediğinizi, hedef kitlenizin ne istediğini ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi belirliyoruz.Sizden alacağımız  cevaplar ile firmanızı tam olarak yansıtan bir websitesi tasarımı için gerekli bilgileri topluyoruz.

Tasarım Aşaması

Ardından, özel web sitesi tasarım çözümleri üretmeye geçiyoruz.

Geliştirme aşaması

3. adımda, canlı kurumsal web sitesine duyarlı web tasarımı uyguluyoruz.

Optimizasyon aşaması

Web siteniz yayına girdikten hemen sonra, onu daha da iyi hale getirmek için veri toplamaya başlıyoruz.

Kurumsal web tasarım hizmetimizden faydanmak için bize web tasarım teklif formu üzerinden ulaşabilirsiniz.