FİRMANIZI İNTERNETE TAŞIYALIM

Web Yazılım Hizmeti

Web Yazılım

WEB YAZILIM HİZMETİ


Web yazılım sitenizin altyapısını oluşturmaktadır. Yazılım işlemlerimizi 2022’li yıllara uygun olarak yapıyoruz. Yaptığımız işlemlerde en güncel kodlama araçlarını kullanarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Duruma özel kodlama teknikerimiz sayesinde problem oluşmadan, sorunu çözebiliyoruz. 2005’ten beri sektörde olduğumuz ve o tarihten beri kendimizi sürekli yenilediğimiz için sizlere eşsiz deneyimler sunabilmekteyiz. Hazır paketler değil, kişiye özel yazılımları tercih ediyoruz. Web sitesi yazılımlarını özenle yaparak sitenizin güvenliğinden emin olmadan sizlere teslimat gerçekleştirmiyoruz. Yeni nesil SEO’ya uygun kodlama tekniklerimiz sayesinde, Google sıralamanızı tepe noktaya kadar çıkarabilme imkânını sizlere sunuyoruz. Web yazılım yaptırmak için sitemizde bulunan iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazılım Dilleri

Kullanıcılar internet sitelerine girdikleri zaman görmedikleri yazılımlar, kullanıcıların gördükleri tüm özellikleri oluşturmaktadır. Web yazılım eklentiler ve sunucularda bulunan kod parçacıklarının bütününü kapsayan olguya denir. Dünya çapında trend olan web yazılım programları ASP, .NET, PHP, JavaScript, Microsoft Silverlight, Flash gibi kodlama programlarıdır. Verilen bu programlar sayesinde Facebook, Twitter, WordPress ve daha nice popüler site oluşturulmuştur. Yazılım dillerinde uzman kadromuz sayesinde sizlere eşi benzeri olmayan web siteleri dizayn edebiliriz. Tasarladığımız siteler tamamen sorunsuz çalışacak olup, dilediğiniz özellikleri sitenize eklenti olarak da ekleyebiliriz. Web yazılım sitenin arama motorlarında görüntülenme alabilmesi için ön şarttır. Şayet yazılımı kötü ve arama motoruna optimize olmayan bir yazılım kullanıyorsanız işler pek de istediğiniz gibi gitmeyebilir. Sonuçların kötü olmaması için, kullanıcı memnuniyeti için, bizleri tercih edebilirsiniz. Gerekli SEO bilgilerini almak için bizler ile iletişime geçerseniz, kafanızda oluşan tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. Web yazılım yaptırırken dikkat etmeniz gereken özellikler;

  • Yazılımın sizlere özel oluşturulmuş olması oldukça mühimdir. Eğer, yazılım size ve tasarımınıza özgün değilse, ileride problemler yaşamanız olasıdır.
  • Yazılımın mobil cihazlara entegre olabilir olma özelliğinin bulunması. Mobil cihazlar günümüz internet erişiminin oldukça önemli bir kısmını kapsıyor. Bu sebepten yazılımını yaptıracağınız sitenin sorunsuz bir şekilde mobil cihazlarda çalışacağından emin olmalısınız.
  • İhtiyacınız olan eklentileri hızlıca kodlayabilen yazılım uzmanlarını tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Sisteminizde neye ihtiyacınız var ise onu rahatlıkla sizin için kodlayabiliriz.
  • Web yazılım tamamen SEO’ya (Arama motoru optimizasyonuna) uyumlu olmalıdır. SEO’ya uygun olmayan siteler, siz ne yaparsanız yapın belirli bir seviyeden yukarısına çıkamaz. Çünkü kullanıcılar arama motorlarında sizlerin yazdıkları içerikleri aratsalar bile sonuçlarda sitenizin ismi gözükmeyecektir. Tamamen modern SEO şartlarına uygun kodlamalar yapıyoruz.
  • Güvenilirlik, web sitesini yazacak kişilere güvenmeniz gerekmektedir. Güvendiğiniz kişiler ile çalışmanız en doğru tercih olacaktır.
  • Web sitesi güvenliğinin artırılması. Kaliteli yazılım işlemleri sonrasında web sitenizin korumasını en üst düzeye taşımamız mümkün.
  • Yazılım veya sunucu sorunlarınız nedeniyle siteniz donmamalı. Siteniz donmadan çalışsın istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek, hızlı ve kullanım kolaylığına sahip şık web yazılım elde edebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Web Yazılımı

Müşterilerinize ulaşmanın kolay yollarından biri arama motorlarıdır. Arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için kullanıcı dostu bir web yazılımı olmalıdır. Bir web sitesi neden ve nasıl kullanıcı dostu olmalıdır? Kullanıcı dostu web sitesi olmanın yollarından biri; farklı işletim sistemleri için sitenizin uyumluluğu anlamına gelmektedir. Burada kast ettiğimiz, akıllı telefonlar, tabletler, mac ve windows gibi işletimlerinde sitenizin aynı kullanışı sağlayabilmesidir. Bu sayede kullanıcılara kolay erişilebilirlik sağlayabilirsiniz. Sitenizin kullanıcı dostu olması ziyaretçilerinizin sadakatini artıracak etkenlerden biridir. Kullanıcı sadakatini sağlayabilmek sizi arama motorlarında öne çıkaracaktır. Burada tercih edeceğiniz web yazılımı ile kullanıcı dostu hizmet sağlayan Webajansı birleşecektir. Kullanıcılarına eşsiz bir web deneyimi yaşatacaktır.